Stužková je skutočne dôležitá

Pre dievča je stužková slávnosť veľmi dôležitá záležitosť.Je jasné, že toto je taký prvý míľnik v živote, ale okrem iného je to aj príležitosť, kde sa môže prvvý raz poriadne vytiahnuť. Pre mňa to bolo niečo, na čo som sa tešila asi tak veľmi, ako na svoju vlastnú svadbu. Predsa len, nevedela som či sa niekedy vydám. Vedela som však, že stužovú určite mať budem. Preto som sa rozhodla, že spravím všetko preto, aby som vyzerala výborne. Nikdy som si neuvedomovala, že vyzerať dobre je vlastne naozaj veľmi drahá záležitosť. A aj keď som si na to dlho šetrila, nevyšlo mi na vizážistku, kaderníčku a aj šaty.

oko

Musela som si preto určiť priority.Vedela som, že možno budem schopná namaľovať sa sama, takže som urobila všetko preto, aby som sa to do stužkovej naučila. Preto som sa každý deň skúšala namaľovať presne tak, ako by som chcela, aby to vyzeralo. No nech som sa snažila skutočne akokoľvek, vždy tam bolo niečo, čo mi chýbalo. Vždy som niečo prehliadala, vždy tam proste niečo vyskočilo. Stále som mala pocit, že niečo nie je úplne v poriadku, takže som analyzovala, čo mi tam asi tak chýba. A nakoniec som prišla na to, že sú to práve umelé riasy.

řasy

Myslela som si, že je veľmi ťažké nájsť také, ktoré budú dobré a nebudú predražené.Nakoniec som však veľmi rýchlo našla ardell, ktorý ma totálne prekvapil. Tešila som sa, že som konečne našla niečo, čo mi sedí na moje mihalnice, ale moje ruky ma zradili. Nevedela som si predstaviť, ako si to sama nalepím, ale našťastie som mala pri sebe maminu, ktorá mi pomohla so všetkým, čo okolo toho bolo. A ja som vyzerala úplne neuveriteľne dobre. Bola som šťastná, že som peniaze neminula na vizážistku, ale namiesto toho som sa namaľovala sama tak, ako som si to predstavovala. Kto by potreboval vizážistku, keď má takú oporu vo svojej mame? To asi každý nemá, no nie?