Chcete sa cítiť v teple štýlovo?

Pre mnohé z nás predstavuje zima nie len veterné počasie, ale aj obdobie menšej kreativity v obliekaní, pretože v prvom rade chceme, aby nám bolo prijemne teplo, však? Potom sa často stáva, že si pripadáme ako snehuliak a naše sebavedomie výrazne klesá. Ako sa teda obliecť teplo a pohodlne, ale vyzerať pri tom stále štýlovo?

šála

Zimné doplnky
Príjemné, mäkkučké materiály, v ktorých sa cítime doslova ako v bavlnke. Patria sem najrôznejšie šály, šatky, čiapky, rukavice či nadkolienky – jednoducho všetko, v čom nám je pohodlne a teplo a zároveň to vyzerá skutočne dobre. Všetky tieto kúsky je dobré si zadovážiť nie len preto, že sú štýlové a perfektne dotvárajú a oživia váš look, ale aj preto, že vám v nich zima rozhodne nebude.

Čižmy
Sú neodmysliteľnou súčasťou zimy a mnohé z nás sa na zimu tešia aj práve preto, že si môžu obuť svoje obľúbené čižmy. Všetky predsa milujeme topánky, to je jasné. Čižmy sú tiež výborným štýlom, ako efektívne podčiarknúť váš výsledný outfit. Ak vám zvykne byť zima na nôžky, skúste si kúpiť topánky alebo čižmy s vysokou podrážkou. Bude sa vám v nich pohodlne chodiť a nohy budete mať vysoko od zeme, takže vám nebude zima.

svetr

Kabáty či bundy?

Trh s oblečením je čím ďalej, tým širší a oblečenie je jednou z vecí, ktoré skutočne hýbu svetom. Všetkého je veľmi veľa a pri takom veľkom výbere sa často krát nevieme rozhodnúť, ktoré si vybrať a ktoré je pre nás to najvhodnejšie. Vo všeobecnosti platí, že bunda sa hodí viac k športovému oblečeniu a naopak kabát k elegantnému. Odpoveďou na otázku „Kto z koho“ je teda váš osobný štýl. Pre každý prípad je dobré mať z oboch kúskov po jednom kuse.

rukavice

Kožuchy

Pokiaľ sa prikláňate skôr k elegantnému štýlu, určite nepohrdnete kožuchom, takzvaným „fax fur“ kabátom, ktorý je dokonalým zdrojom tepla v pochmúrnych a veterných dňoch. Tieto kabáty sú z umelej kožušiny, čiže si ich môžete kúpiť bez akýchkoľvek výčitiek. Je ich skutočne veľa druhov, najrôznejšie farby a vzory, sú krásne a pohodlné. Ak ste teda ochotný investovať do vášho zimného outfitu trochu viac peňazí, určite to neoľutujete.

Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.