Chcete zlepšiť návštevnosť svojej stránky a jej postavenie vo vyhľadávačoch?

Ak máte svoju webovú stránku, blog, či e-shop, čo je pre neho dôležité? V stručnosti to, aby ho navštevovalo čo najviac relevantných záujemcov a aby bol dobre viditeľný pre ďalších potenciálnych záujemcov. Čiže rastúca návštevnosť stránky a jej dobré postavenie v internetových vyhľadávačoch. V organických výsledkoch Google tým pádom môžete predbehnúť aj vašich konkurentov.

S týmito náležitosťami vám pomôže optimalizácia a seo web Seolight.

  • Optimalizácia pre vyhľadávače Search Enigne Optimization (SEO)

SEO, mapa

Čiže vaša stránka bude optimalizovaná do podoby, aby bola vyhľadávačom vnímaná ako kvalitná a relevantná k hľadaným výrazom. Tým pádom ju následne bude poskytovať na prednejších pozíciách k hľadaným výrazom.

Pozornosť sa preto musí venovať aj správnemu nastaveniu kľúčových slov, ktoré by mali byť obsahovou súčasťou vášho webu, aby ho Google vôbec zaregistroval a následne zaradil do svojej databázy výsledkov. Vďaka relevantným kľúčovým slovám tak bude opäť poskytovaný na lepšie viditeľných pozíciách pre záujemcov, ktorí k týmto slovám hľadajú zodpovedajúci obsah.

  • Zároveň si vás vďaka tomu nájde publikum, ktoré o obsah a ponuku vašej stránky s veľkou pravdepodobnosťou prejavuje záujem a sú ochotní na nej vykonať konverzie.

Pod kompletnou seo optimalizáciou si predstavíme prácu s nielen vnútornými, ale vonkajšími faktormi stránky a jej skvalitneného postavenia v organických (neplatených) výsledkoch.

SEO plány

Úprava a nastavenie technickej a obsahovej časti webu, no tiež pokračujúci proces s tvorbou a publikovaním obsahových článkov. Texty, čo budú umiestnené na vašej webovej stránke, ale takisto veľa tých, čo bude publikovaných mimo nej a ich kľúčová slová či zakomponované linky budú odkazovať na váš web.

  • Práca s vonkajšími faktormi a napríklad linkbuildng zohrávajú z hľadiska postavenia stránky vo vyhľadávačoch podstatnú úlohu.