Čo ženy hľadajú u muža?


Na svete je xy mužov. Sú rôzni. Majú inú farbu, postavu, výšku, hmotnosť, vôňu, hlas. Taktiež sa líšia aj svojím charakterom, svojimi postojmi, názormi na život a tak ďalej. Ale akého muža ženy hľadajú? Jean Paul, nemecký humorista, prehlásil, že: „Ženy hľadajú jemnú dušu a mocné telo.“  Vskutku treba povedať, že “Jeánko“ sa v ženách veľmi vyznal. Nižšie ponúkam menší výber jeho citátov, ktoré vám potvrdia, že v ženách čítal ako v otvorenej knihe:


·         „Ženy čítajú lepšie v cudzom srdci než vo vlastnom.“


·         „Ženy sa ponášajú na španielske domy: veľa dvier a málo okien, ľahšie je do ich sŕdc vniknúť ako nahliadnuť.“


·         „Ženy znášajú utrpenie lepšie ako muži; len utrpenie lásky horšie.“


·         „Ženy si dožičia navzájom všetko, ale nie šaty, mužov a krásu.“


·         „U žien je všetko srdce, dokonca aj hlava.“


·         „Ženy majú veľa síl, aby vzbudili lásku, ale málo síl, aby sa jej vyhli.“
muž s kyticí růží
My sa spoločne vráťme k tomu prvému citátu. Takže… Ženy hľadajú JEMNÚ DUŠU a MOCNÉ TELO. Veru tak. Chcú statného muža, pretože potrebujú čo? No, predsa OCHRANU. Ony musia cítiť, že pri tomto “chlapovi“ budú v bezpečí aj keby meteority z neba padali (obrazne povedané). Do ich náručia sa chcú ponoriť a cítiť tú silu ich objatia. Preto ženy priťahujú vysokí, svalnatejší muži so širokými ramenami a s veľkými dlaňami. (Čiže páni ak takíto po fyzickej stránke ste, máte velikánske plus.) čo s tou jemnou dušou? Ide tu o to, že ženy potrebujú takisto cítiť, že ich niekto chápe, počúva, podporuje a miluje. Nechcú muža, ktorý bude sebecký, hrubý a bude ju považovať za slúžku alebo za druhú mamu, ktorá sa o neho bude starať ako o dieťa.Teraz si vezmime do úvahy to, že tie dve vlastnosti sa neskutočne odlišujú… Jemný a mocný. Je to ako jing a jang. Sú to rozdiely, ale spolu vytvárajú harmóniu. Tvoria niečo úžasné. Mať muža, ktorý má tieto dve (dokonalé) vlastnosti je snom SKORO každej ženy. Píšem skoro, lebo ženy majú aj nízkych a nevyšportovaných mužov. A tu sa dostávame do toho čo je už každému dobre známe. Pretože čo vidí lepšie? Oči či srdce? Oči vidia vonkajšiu krásu. Vidia materiálne a zmyslové a srdce vidí vnútornú krásu, čiže nezmyslovú, nemateriálnu, a teda duchovnú, božskú. Myslím, že aj Jean Paul povedal zámerne vetu v tom poradí v akom je – najprv jemná duša a potom mocné telo. Lebo na tej duši záleží najviac.
muž pod sprchou

 Mužov odpradávna zaujíma čo chcú ženy. Keby im lepšie načúvali vedeli by to hneď. Ženy veľa naznačujú. Ich slová majú vždy nejaký hlbší zámer. Uvediem jeden príklad. Manžel nie je so svojou manželkou tak často ako by to ona potrebovala. Žena mu to nechce povedať na rovinu, lebo sa chce vyhnúť prípadnej hádke alebo mu nechce niečo vyčítať, a tak radšej  povie:Drahý som veľmi šťastná v tvojej blízkosti.“  Táto veta nám hovorí, že žena je skutočne rada, keď je jej manžel pri nej, ale na druhej strane mu chce NAZNAČIŤ, že by bola veľmi rada keby s ňou trávil viac času.

Ale tu je ten kameň úrazu, že muži nevedia čítať medzi riadkami. Im to treba povedať na rovinu. Po malých dávkach im treba servírovať čo vlastne od nich ženy chcú. A takto sa naučia prijímať, ale aj dávať lásku a všetko čo k nej patrí. Veď nie nadarmo sa hovorí, že si ich treba vycvičiť. Charakter muža ženy nezmenia, ale tie maličkosti k ich dobru sa zmeniť dajú, lebo osobnosť človeka sa neustále rozvíja a mení počas celého života.extrémní procházka ve dvou
Je ľahké získať si srdce ženy, ale na druhej strane je veľká drina udržať si ho. Ak si ho nechcete iba nadobudnúť, ale aj zachovať buďte k ženám milí, pozorní, nežní, zaujímajte sa o ňu. Ženy zbožňujú prekvapenia, a preto jej nejaké milé urobte. Buďte pri nej, keď je šťastná, ale aj keď jej budú padať slzy ako hrachy. Vtedy si ju k sebe priviňte, povedzte jej aká je úžasná a silná žena, nezabudnite ani na čarovné slová – ľúbim ťa. Určite u nej zabodujete ak sa ju budete snažiť rozveseliť a ešte vám to aj vyjde. Vtedy vás bude milovať ešte viac. Polichoťte jej, zvádzajte ju svojím pohľadom.

Noste ju v náručí, lebo ženy oddávna túžia byť princezné. Bozkávajte a objímajte ju ako keby to bolo prvý krát. Organizujte výlety, aby ste mali čím viac spoločných zážitkov a aktivít, lebo nie je nič horšie ako stereotyp vo vzťahu. Hrajte sa s malými deťmi, lebo to je najsilenejšie afrodiziakum. A nezabúdajte na kvety. Aj keď žena povie, že od vás nič k sviatku nechce a o kvetoch nechce ani počuť, lebo sú príliš drahé tak ju nepočúvajte. Klame až sa jej z uší parí. Všetky chcú kvety a darčeky. Nemusia byť drahé, ale musia to byť kvety a darčeky.Milí muži, plňte ženám všetky ich priania, lebo vedzte, že žena vám ich plní tiež a stonásobne viac. A čím viac pre ňu urobíte vy, tým viac dostanete. Ale pozor! Všetko robte s mierou. Prílišné staranie sa, lichotenie, a tak ďalej z vás neurobí dokonalého muža, ale samozrejmosť a to by ste nechceli.


Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.