Disky pre automobily od značky Ronal

Pokiaľ zháňate kvalitné a zároveň dizajnovo pekné disky pre vaše vozidlo, pričom chcete overeného predajcu, vyskúšajte disky od značky Ronal. Ronal je dlhoročne pôsobiaca nemecká spoločnosť, ktorej začiatky pôsobenia na trhu siahajú až do roku 1969. V tomto roku totiž začala po prvýkrát s výrobou hliníkových diskov, ktoré ponúkali v niekoľkých veľkostiach pre rôzne druhy vozidiel. O rok neskôr v roku 1970 sa pustili okrem výroby diskov aj do výroby hliníkových kolies, pričom spustili svoju prvú závodnú továreň. Značka Ronal sa však najviac dostala do pozornosti verejnosti pri spolupráci so svetoznámou značkou automobilov Ford.

hliníkový disk

So spoločnosťou Ford bola uzatvorená ich prvá veľká objednávka, v rámci ktorej mali zabezpečiť kolesové vybavenie pre ich autá. Po veľkom úspechu ich výroby o pár rokov neskôr otvorili druhý závod, avšak tentokrát vo Francúzsku. Neskôr pokračovali rozšírením i do Ameriky, Španielska, Švajčiarska či Portugalska. V 90tych rokoch už bola firma Ronal natoľko úspešná, že vyrábala až okolo dvoch miliónov automobilových kolies ročne.

výmena kolesa

Okrem rozšírenia do rôznych krajín sveta začala spoločnosť pôsobiť aj u našich susedov, a to konkrétne v Česku a Poľsku. Čo sa týka ďalších krajín, kde sa v počiatočných rokoch začiatku nového milénia dostala, spomenúť môžeme napríklad Mexiko alebo Taliansko a neskôr aj iné krajiny, ako Rumunsko, Ukrajina či Austrália. V roku 2019 oslávila značka svoje 50 ročné pôsobenie na trhu, ktoré bolo od začiatku sprevádzané mnohými úspechmi. Rok 2020 bol pre Ronal taktiež veľkým úspechom, pretože ako jediná značka na svete vytvorili prvý disk, ktorého výroba má neutrálne pôsobenie na emisie oxidu uhličitého. Ronal predstavuje naozaj úspešného a inovatívneho dlhoročného hráča, ktorý sa snaží neustále prinášať pre svojich zákazníkov nové riešenia a mimoriadnu kvalitu. V prípade, že teda potrebujete pre vaše auto nové kolesá alebo disky, Ronal disky https://www.najdisky.sk/hlinikove-disky/ronal/ sú najlepšia voľba, ktorá vás zaručene nesklame. Ich kúpou totiž získate nie len mimoriadnu kvalitu, ale rovnako aj jedinečný dizajn.

Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.