Google plánuje minúť 1 miliardu USD na prípravu ľudstva na automatizáciu

Sprievodca Google plánuje investovať do konca roka 2022, 1 miliardu amerických dolárov v neziskových organizáciách, na zvýšenie úrovne zručností a pomoc pri zamestnanosti. Spolu s tým spoločnosť plánuje zamestnať dobrovoľníkov, ktorí pomôžu týmto neziskovým organizáciám dokopy milión hodín.

google

  • Okrem toho spoločnosť spustí projekt Grow with Google, ktorý zahŕňa služby a produkty zamerané na profesionálny rast používateľov. Vyrastať s Google poskytnú používateľom kurzy, služby a granty. Po prvé, tento program je určený pre študentov, učiteľov, vývojárov, uchádzačov o zamestnanie a vlastníkov malých podnikov.


  • Napríklad sekcia pre uchádzačov o zamestnanie obsahuje odkazy na vzdelávací program Applie Digital Skills, ako aj aplikáciu Google Premier s tematickými video kurzami pre učenie digitálnych technológií v reklame, marketingu atď. Použitím sekcie Grow with Google určený učiteľom má prístup k aplikácii, ktorá vám umožňuje študovať vedu pomocou technológie virtuálnej reality.


  • Nová iniciatíva severoamerickej spoločnosti sa zameriava na prípravu ľudstva na rozsiahle zavádzanie nových technológií, ktoré radikálne menia rovnováhu moci na globálnom trhu práce. Očakáva sa, že vďaka novému programu bude ľudstvo spĺňať technologickú revolúciu, ktorá sa nazýva plne ozbrojená.


  • Google Inc. plánuje tiež investovať viac ako 27 miliónov eur do rôznych spravodajských projektov v Európe. Všetky finančné prostriedky budú pridelené z novovytvoreného fondu Google Digital Initiative News, ktorý bol vytvorený nedávno a je navrhnutý na podporu inovatívnych digitálnych technológií

marketing

  • Vedúci spoločnosti Google, Sundar Pichai, oznámil začiatok financovania projektu na svojom seminári na Fakulte politológov vo Francúzsku. Celkom 128 začínajúcich podnikov bude investovaných z celkového počtu 27 miliónov eur z 23 krajín.

Nadácia Google teraz disponuje viac ako 150 miliónmi eur a v priebehu roka budú približne rovnaké tranže zamerané na rozvoj digitálnych technológií v segmente médií.