HTC U11 Life


»        U11 Life je skoro podobný ako vlajková loď klasická U11. No rozdiely predsa nájdeme . Hneď ako prvé či môžeme všimnúť je že U12 LITE má čosi hrubšie telo a displej bude pomerne menší ako má vlajková loď. Displej má 5,2 FullHD displej s rozlíšením 1080 p a celý displej ochráni tvrdené sklo od Gorila Glass 3.

 telefon htc¨

·         Čo sa týka procesoru bude mať Snapdragon 630 s operačnou pamäťou rám 3 GB a vnútornou pamäťou 32 GB s reálnym použitým 27 GB , alebo si môžete zakúpiť aj verziu s operačnou pamäťou 4Gb rám a vnútornou pamäťou 64 GB s reálnym využitým 58 GB , a celý výkon pobeží na operačnom systéme Android 8.0 Oreo s nadstavbou od HTC.

 

·         Ak si myslíte že bude mať tento smartphon slabšie fotoaparáty , STE  na omyle. Tento smartphon bude mať aj predný aj zadný 16 megapixelov a mali byť mať aj clonu f/2.0 automatické zaostrovanie  a videá budete nahrávať vo 4K rozlíšení.

 htc zezadu


»        Kapacitu batériu má 2600 mAh a batériu nabíjate vďaka USB C konektoru a do tohto konektoru pripojíte aj slúchadlá ktoré nájdete v samotnom balení. Veľkým plusom U11 Lite je že je vode odolný , a ďalšie plusy budú známe až pri úplnom predstavení. Zatiaľ však nevieme či sa bude dať smartphon nabíjať bezdrôtovou technológiu , či má podporu rýchleho nabíjania , či bude mať čítačku odtlačkov , veľkým mínusom je aj že slúchadlá pripojíte cez USB C konektor , keďže nemá klasický audio Jack a  či pôjde o klasický hybridný smartphon s dvoma simkami alebo len jedna sim a jedna mikro SD karta.  Ale ako som už písal všetko bude známe až pri prvom predstavení. To najhlavnejšie čo vieme je cena smartphonu. Verzia s 3Gb rám a vnútornou pamäťou 32 GB by sa mala predávať niečo pod 375 Eur a vyšší vybavený smartphon so 4Gb rám a 64 GB vnútornej pamäte by sa mal predávať okolo 400 eur. Avšak cena môže byť  príchodom na európsky trh odlišná. ( Obrázky sú ilustračné ) Miki.


Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.