Masáž výhradne pre pánov

Masáž prostaty tantradiamond.sk je masáž, ktorá je určená výhradne pre pánov. Jedná sa o masáž pomerne ešte stále nie tak často praktizovanú a tak trocha obávanú. No obavy nie sú na mieste. Muži, ktorý tento druh masáže vyskúšali, opakovane sa ju snažia absolvovať v čo najčastejších možných návštevách nášho salóna. Má liečivé účinky na zdravie pohlavných orgánov, prospešne prispieva ku celkovému správnemu fungovaniu penisu, semenníkov a prostaty samotnej. Z lekárskeho hľadiska je taktiež odporúčaná.

sexuálna výzva

V našom salóne sa zameriavame na senzuálne masáže a teda tantra masáže celého tela, masáž prostaty nevynímajúc. U nás sa Vám budú venovať výhradne špeciálne školené profesionálne masérky. Preto nemajte obavy ani z tohto druhu masáže a vyskúšajte ju. Masérka sa pri masáži prostaty- lingamu sústredí prevažne na Vaše pohlavné orgány takže semenníky a samotný penis neostanú nepovšimnuté. Samozrejme sa jedná o tantrickú lingam masáž, čo znamená že masáž si v konečnom dôsledku užije v podstate celé Vaše telo a vy si tak môžete pôžitkársky oddýchnuť a bez obáv sa zveriť do rúk masérky. Masáž prostaty zvnútra vo Vás vyvolá bohémske pocity. Zažijete explózie príjemných pocitov. Samozrejme, ako každá masáž aj pri tejto masáži lingamu sa vyžaduje 100% hygiena a uvoľnenie.

horúci kúpeľ

Nemajte obavy, pred masážou na Vás čaká horúci kúpeľ, kde sa masérka postará o Vaše dokonalé uvoľnenie a naladí Vás na nadchádzajúce príjemné chvíle. Zabudnete na okolitý svet a budete si vychutnávať relax, kľud a pokoj. Náš salón je vybavený útulnými a čistými priestormi a vy sa tu budete cítiť príjemne, lebo všetko v salóne bude nastavené len pre Vašu pohodu. Doprajte si kúsok luxusu a maznania a načerpajte novú energiu. Spoznajte niečo nové a nechajte svoju sexuálnu energiu prúdiť celým Vaším telom, mysľou a bytosťou. Prijmite sexuálnu energiu od masérky a načerpajte nové sily.