Nečakajte na dôchodok

Život na dôchodku. Ráno vstanem a nič nemusím. Nemusím vlastne ani vstávať, pretože som na dôchodku a peniaze mi prídu tak, či onak. Nemusím preto pohnúť ani prstom. Stačilo, že som celý život odrobil a teraz si mám konečne užívať zaslúžený oddych. Nič nerobiť alebo teda robiť aspoň iba to, čo ma baví a napĺňa. Na dôchodku precestovať celý svet, pretože konečne mám čas. Poriadne sa porozprávať s manželkou a deťmi, pretože doteraz na to čas nebol. Venovať sa svojím záľubám a koníčkom, ktoré som tak dlho odkladal až nastal ich čas práve teraz. A v neposlednom rade sexovať každý deň, pretože teraz je na to čas, chuť a priestor.

No, realita býva často iná.

man-2546100_1920

Starší človek už nemá takú silu ako za mladi. Už nevládze toľko ako predtým a musí viac oddychovať, takže za deň toho spraví oveľa menej ako si predstavuje. Myseľ, rozum by ešte chceli, no telo už nevládze. Je opotrebované za toľké roky, čo žije. Nuž a potom to tak dopadne aj s tým sexom. Vyskytnú sa poruchy erekcie a dôchodca má vystarané. Žiadny sex sa konať nebude, pretože to jednoducho nejde. Nepostaví sa a tak môže na to zabudnúť.

countryside-1807527_1920

Nečakajte preto so všetkým až na ten čas, keď budete mať dostatok času, teda na dôchodok. Nič nie je isté a vy sa toho ani nemusíte dožiť. Je to veľmi neurčité, že by sme teraz mali uvažovať o tom, čo bude vtedy. Žime teraz a užívajme si každú našu voľnú chvíľu. Ak už ale ste na dôchodku, tak s tou poruchou erekcie niečo robte. Celý život ste ten sex odkladali až ste sa dostali do štádia, že nie je ani poriadne možný. Nenechajte sa vykoľajiť a doprajte svojej manželke poriadne potešenie. Veď si to zaslúži a aj vy si zaslúžite konečne to, na čo ste tak dlho čakali. Zaobstarajte si nejaké pomocné pilulky a bojujte s tým až do posledného dychu. Bola by to veľká škoda, keby ste to teraz vzdali.

Posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.