Nielen Američania vedia, čo je dobré, aj my si dokážeme užívať život

Sezónne ubytovanie využívame prevažne v teplom počasí, letné obdobie je vhodné na putovanie krajinou, pretože nás neobmedzuje nepriaznivé počasie ako sú snehové metelice, ľad na cestách, zaviate a neprejazdné cesty či silné mrazy, pri ktorých sa nám z domu častokrát nechce ani nos vystrčiť. Leto je čas užívania si slnka a vody.

Karavany brázdia cesty aj u nás

Striedanie pozícií a miest, kde sa práve nachádzate, je možné vyriešiť tak, že sa na cesty vyberiete vlastným autom alebo na bicykli, ale na ňom si môžete odniesť len obmedzenú veľkosť batožiny, mobilný dom je však oveľa lepšie riešenie, pretože tam si naložíte aj to čo nepotrebujete a môžete vyraziť. Dom na kolesách je stavaný tak, aby mohol jazdiť aj po cestách, má rozmer 8x3m, dve izby s kuchyňou a kúpeľňou.

Možno ste práve teraz spozorneli a zaujal vás nápad užiť si voľný čas netradične, cestovaním s domom na kolesách. Mobilný dom Sunsseker Fleuth je ponuka, ktorú treba vidieť. Krásny, čistý s moderným interiérom, má jeden vstup, obývaciu izbu štylizovanú do tvaru „U“, kde je množstvo úložných priestorov šikovne skrytých pod sedačkou. V jedálenskom kúte stojí stôl a stolička, nechýba kuchynská linka s pracovnou plochou a modernými spotrebičmi. V spálni je umiestnená veľká manželská posteľ, skriňa tiež nechýba. Súčasťou je kúpeľňa a WC so sprchovacím kútom, umývadlom a skrinkou.

Zobuďte sa ráno pri takomto výhľade

Pomaly sa našinci pridávajú k množstvu Američanov, ktorí si v mobilných domoch užívajú dovolenku, prenajímajú ich alebo si v nich zriaďujú aj menšie prevádzky, napríklad kaderníctvo či iný typ kancelárie a podobne. Revitalizácia je úprava domu do podoby, kedy je možné Mobilný dom Sunsseker Fleuth Euro-mobilnedomy s nim vyjsť do ulíc aj počas zimného obdobia, potrebné je zateplenie celého domu, ale aj prívodov vody, okná musia byť izolačné, takže bude nutná ich výmena a takisto je nutné do domu nainštalovať kúrenie na tuhé palivo. Dovolenky netrávime iba v lete, ale aj zimné obdobie má svoje čaro, a to môžete zažiť v takomto mobilnom dome, mimochodom, je možné v ňom aj trvalo bývať, zriadiť si tam svoju vlastnú firmu. Ak vás okolie prestane baviť, tak po čase sa premiestnite inde a váš život bude razom originálnejší.