Senzuálna masáž v Bratislave je výnimočná

Stále viac ľudí si (aj podľa ich vlastných skúseností) uvedomuje, že v súčasnosti je už aj v slovenských mestách možnosť navštíviť rôznorodé salóny, kde sa poskytujú rôzne typy masáží, ktoré vedia byť od seba vzájomne viditeľne a hlavne citeľne odlišné. Nemyslíme tým kvalitatívne odlišné, ale odlišné už len svojim princípom, technikou a tým, na čo sa vlastne zameriavajú.

sviečky, kvet, masáž

Teda je zastarané myslieť si, že masážny salón je len akési miesto pri zdravotnom stredisku, kam sa chodia rehabilitovať športovci či stenať dôchodcovia so svojimi boľavými krížmi. V o niečo väčších alebo skôr rekreačných mestách ako napríklad Piešťany, sa napríklad stretnete aj so zaujímavou Thajskou masážou. A v našom hlavnom meste, v Bratislave, záujemcov dokonca čaká senzuálna masáž bratislava, tento záhadný, možno kontroverzný, no minimálne teoreticky veľmi populárny fenomén v danom odvetví.

Fenomén inak známy aj ako „tantra masáž“, čo je už názov, ktorý je známejší u stále viac ľudí a prípadných záujemcov, ktorí by chceli skúsiť, aké to je, ak sa spojí klasická masáž s tou erotickou. Ak sa spojí oddych a relax s prácou so sexuálnou energiou. Ak sa príjemné dotyky a jemné ruky masérky dotýkajú nielen celého tela, ale aj erotogénnych zón a intímnych partií.

portrét, sexi žena

Je teda zrejmé, že takýto postup bude mať za následok veľmi príjemné telesné uvoľnenie, ale aj uvoľnenie sexuálnych blokov. A tieto dve veci v podstate spolu súvisia- práca so sexualitou a najviac intenzívnymi erotogénnymi zónami ľudského tela vedú k dokonalému uvoľneniu telesného napätia, prinášajú relax a tiež emočnú a sexuálnu regeneráciu. Sú to postupy, ktoré sú vhodné pre každého dospelého človeka, ktorý hľadá oddych, ale aj pre tých, ktorí začínajú mať v sexuálnom živote problémy, napríklad s oslabenými libidom alebo s príznakmi erektilnej dysfunkcie u mužov.