Strach je niečo, čo vás nemusí obmedzovať

Fóbie všetkých ľudí sprevádzajú každý jeden deň. Niektorí majú oveľa väčšie ako tí ostatní a naozaj je aj veľmi veľa ľudí, ktorí sa absolútne ničoho neboja. Ale je vám jasné, že nech sa deje čokoľvek, musíte sa zamerať na to, ako by ste sa mohli svojej fóbie zbaviť alebo by ste s tým mohli nejakým spôsobom pracovať. Vaša fóbia predsa nemusí byť niečo, čo vás obmedzuje. Práve naopak. Vždy, keď si predstavíte, že je všetko v poriadku, mali by ste sa toho držať. Teraz je to však len o vás a o tom, ako sa k tomu postavíte. Nenechajte sa obmedzovať vaším strachom. To by bolo to najhoršie.

dveře

Všetko, čo môžete urobiť je pracivať na tom. Presne to je niečo, čo by pre vás malo byť úžasne dôležité. Raz za čas si však musíte predstaviť aj to, že váš strach by pre vás nikdy nemal byť obmedzujúci. Ale nemusíte mať strach z toho, čo je pre vás podstatné d ôležité, pretože nech sa deje čokoľvek, naozaj môžete pracovať na všetkom, čo vás trápi a čoho sa bojíte. Teraz však ide o to, o čom si myslíte, že je váš strach a čo vám k tomu pomôže. Možno sú to práve protipožiarne dvere, ktoré vám pomôžu pracovať na vašom strachu.

zámek

Možno práve toto ochráni vás a ochráni to aj váš majetok. Čudovali by ste sa, aké to všetko dokáže byť jendoduché a dôležité. Nemusíte sa ničoho báť a nemusíte sa držať toho, čo vás trápi. Takto ochránite aj svoj majetok, ale aj seba. Nemusíte sa však báť toho, čo vás ohrozuje. Oheň sa predsa nezapáli sám od seba, takže keď si budete dávať pozor, toto vás absolútne nemusí zaťažovať a ani trápiť. Už teda na nič viac nečakajte a verte tomu, že všetko bude naozaj úžasné. Všetko, čo je okolo vás, vás bude desiť, ale je len na vás, ako sa k tomu postavíte, takže sa už viac nebojte. Buďte si istý, že strach je zbytočný. Je to len niečo, čo je vašou súčasťou a môžete sa s tým zmieriť.