Vždy bezpečné sklenené dvere

Dvere sú dôležitou súčasťou priestoru a všimneme si ich ako prvé, pretože nám umožňujú nazrieť do priestoru za nimi. Delia objekty na menšie celky, vytvárajú pocit súkromia, majú nezameniteľnú úlohu aj v celkovom dizajne interiéru. Staré zaužívané tradície a klasické drevené dvere sú dnes nahradené modernými materiálmi ako je napríklad sklo. V porovnaní s bežným sklom sa jedná o špeciálne upravené sklo o hrúbke cca 8 mm. Ktoré je chránené proti rozbitiu kalením a je 100% bezpečné. Zaužívané obavy a rešpekt pred sklom nie sú na mieste a na sklenené dvere sa vždy môžete spoľahnúť, pretože Vám poskytnú súkromie, vdýchnu eleganciu a prepustia omnoho viac svetla ako klasické dvere.

sklenené dvere

Ich línie sú jasné, číre, možnosti ich osadenia sú rôzne, buď do obložkovej zárubne, do posuvného systému alebo otváracieho mechanizmu o čom Vás presvedčí ponuka sklenené dvere. Navyše v porovnaní s klasickými dverami získate omnoho viac možností povrchových úprav, v ponuke nájdete inšpirácie a tipy napríklad vo forme číreho alebo matného skla, prípadne ´možnosť nalepenia originálnych fólií alebo motívov vytvorených pieskovaním. Ponúkané dvere vytvárajú zároveň aj tepelnú izoláciu a takisto aj zvukovú, takže Váš priestor bude dokonale tichý a teplotne vyrovnaný.

posuvné dvere zo skla

Prevedenie vo forme posuvných dverí je nielen elegantné, ale aj praktické a v poslednom období sa stáva súčasťou mnohých domácnosti pre jeho nezameniteľnú praktickú a estetickú funkciu. Veľmi ľahko sa s nimi manipuluje, posuvný systém je patentovaný, dvere nie sú ťažké, veľmi dobre sa uzatvárajú a otvárajú a vďaka podložke pre tichý dojazd sú unikátnym riešením kamkoľvek. Ponuka je zameraná na jednokrídlové ale aj viackrídlové dvere v rôznych prevedeniach a s mnohými doplnkami. Sklenené dvere sú z hľadiska línii nenáročné, ale zároveň nadčasové a architektonicky výrazné.