Xiaomi Huami AMAZFIT Stratos: top hodinky za najlepšiu cenu

Xiaomi je výrobcom tých najkvalitnejších gadgetov na súčasnom trhu, ako príklad uvádzame najnovší model medzi hodinkami, a to inteligentné hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT Stratos, ktoré sú jasným príkladom toho, že v ich výrobe firma predčí výrobky mnohých iných svetových značiek.
Sú perfektným príkladom, ktorý stojí za vašu pozornosť.

hodinky
 
Výhodná cena za kvalitný výrobok
 
Ak ste sa rozhodli pre kúpu tohto prefektného doplnku, pripravte si cca 137,03 eura, toľko je ich momentálna cena na trhu. Sú to moderné hodinky, nabité zaujímavými funkciami, ktoré zaručene prilákajú pozornosť ľudí milujúcich pohyb a fitness. Ale nielen pre nich sú určené, poteší sa im každý, kto má rád módne vychytávky. Na trhu je už dostupná aj úprava v medzinárodnej verzii jazykov, teda čínštinu tam budete hľadať márne. Hodinky AMAZFIT Stratos sa takisto dokážu napojiť na aplikáciu Strava, vďaka ktorej budú všetky vaše informácie pre vás bez problémov dostupné.

cvičení
 
Technické informácie
 
Tento produkt je vyrobený tak, aby odolal vode do SATM, displej týchto hodiniek je  krytý sklom 2,5D, rozlíšenie majú na úrovni 320 x300 pixelov, celé sú osadené v keramickom rámčeku, tlačidlo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a nechýba im ani jedna z najviac využívaných funkcií pri športovaní, a to je detekcia mnohých športových aktivít. Za túto ich schopnosť je zodpovedný nainštalovaný prepracovaný algoritmus, pomocou ktorého hodinky dokážu rozlíšiť či práve beháte, bicyklujete, chodíte alebo plávate či už vo vodnej nádrži alebo na plavárni, ale to nie je všetko, tých funkcií je oveľa viac. Ani funkcie ako sú GPS a Glonass týmto hodinkám takisto nechýbajú, na základe nich dokážu presne odmerať vzdialenosť, zistiť prevýšenie a rôzne iné zaujímavosti, ktoré sa vyskytnú pri cvičení. A ešte k tomu  poteší vyhlásenie výrobcu Xiaomi, v ktorom uvádza, že Huami Stratos vydržia na jedno nabitie až päť dní. A to je celkom slušné!
 
Po vyčerpávajúcich informáciách o tomto zaujímavom výrobku dúfame, že už nebudete váhať  s kúpou, využijete ich momentálne najvýhodnejšiu cenu na trhu a čo najskôr si ich zaobstaráte.